Aktualności

Oprócz piaszczystej plaży w Ustroniu Morskim można w wolnym czasie skorzystać z oferowanych atrakcji.

Skansen Chleba w Ustroniu Morskim.

Tu można zobaczyć i spróbować pysznego chleba, który oparty jest na starodawnych recepturach i wypiekany w ponad stuletnim piecu. Skansen Chleba zaprasza również do skorzystania ze swojej restauracji.

Aktywny wypoczynek

Turyści, którzy uwielbiają aktywny wypoczynek, mogą wybrać się na przejażdżkę po trasie rowerowej biegnącej od Koszalina przez Ustronie Morskie w kierunku Kołobrzegu i z powrotem. Trasa rowerowa, która przebiega przez Ustronie, to malowniczy, całoroczny szlak, który sprzyja takim wycieczkom. Na trasie rowerowej można zobaczyć najstarsze dęby w Polsce. Ustroniu Morskim znajduje się również Aquapark Helios - basen kryty, otwarty, kręgielnia.

Atrakcje dla dzieci

Mieści się tutaj park linowy Gibon, którego łączna długość tras wynosi 1,5 km. Trasy szkoleniowe w parku linowym posiadają zróżnicowany poziom trudności.

Spacery.

W centralnej części Ustronia Morskiego przy ulicy nadbrzeżnej znajduje się prywatne molo. Jego długość to ok. 87 metrów, zakończona tarasem. Na tarasie można zjeść smaczną rybę serwowaną w pobliskiej restauracji. Cały obiekt jest oświetlony i pomimo swojej prywatnej formy dostępny jest dla każdego. Oprócz tego można wybrać molo przy ulicy Rybackiej oraz przy ulicy Ku Morzu (Sianożęty) i Nadbrzeżnej (Ustronie Morskie).

Rozrywka dla wszystkich.

Wśród drzew Nadmorskiego Parku znajduje się Amfiteatr, w którym odbywają się cykliczne imprezy, koncerty, festiwale. Popularnością cieszy się atrakcja w postaci kina plenerowego.

Cena za dobę w Apartamencie Premium 1, Premium 2, Premium 3 uzależniona jest od pory roku oraz od długości pobytu naszych gości - wynosi od 280,00 PLN do 450,00 PLN za dobę.