O nas

POWIEDZ SOBIE, ŻE ŻYCIE TO NIE TYLKO PRACA...

Ustronie Morskie, to mała miejscowość położona między Kołobrzegiem i Koszalinem na terenie Zatoki Pomorskiej. Można do niej dojechać samochodem, pociągiem oraz lokalną komunikacją. To miejscowość typowo turystyczna przeznaczona dla miłośników morskiego klimatu, ścieżek rowerowych i piaszczystej plaży. Tutaj właśnie znajdują się nasze całoroczne apartamenty. Mieszczą się w dwukondygnacyjnych budynkach, w niedalekiej odległości od morza.

W naszej ofercie znajdują się trzy kompleksowo urządzone obiekty: Apartament Premium 1, Apartament Premium 2 i Apartament Premium 3. Każdy z nich znajduje się na parterze i posiada do wyłącznej dyspozycji gości taras z ogródkiem. Wszystkie apartamenty składają się z salonu z aneksem kuchennym, osobnej sypialni i trzeciego pokoju, który w dwóch apartamentach spełnia rolę pokoju dziecięcego, a w jednym z nich gospodarczego.

Wyposażenie, wysoki standard naszych apartamentów może stanowić doskonałą bazę urlopową dla najbardziej wymagających gości i spełniać oczekiwania osób w różnym wieku. Nie zabraknie tu atrakcji dla maluchów, rodziców, czy par przyjeżdzających we dwoje. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, do przywitania poranka wyśmienitą kawą i pożegnania dnia lampką wina w wygodnym fotelu na tarasie.